Elektronika pro dopravu

Aktuálně

Chtěli byste se s AMiTem setkat v Teheránu na RailExpo 2016? Jsme velmi potěšeni Vás tentokrát pozvat na 4. ročník mezinárodní výstavy dopravního a železničního průmyslu RailExpo, které proběhne 15. – 18. května 2016 v Teheránu, Írán. Využijte této příležitosti k získání nových informací o našem pokročilém produktovém portfoliu (informační systém pro cestující, TCN komunikace, IP dohledové systémy, palubní WiFi a další technologie) pro kolejová vozidla a veřejnou dopravu. Nebo Vám představíme obchodního partnera, který nás na íránském trhu zastupuje. Navštivte nás na AMiT stánku č. 33, v hale číslo 14/15.

MVB komunikační zařízení pro systém požární signalizaceu Německé firmě WAGNER Bayern, specialistovi na dodávky řešení požární bezpečnosti pro železniční a kolejová vozidla, dodal AMiT komunikační zařízení, která zprostředkovávají spolehlivé připojení požárních hlásičů k vozidlové síti MVB. Jedná se o osvědčené MVB/CAN převodníky s redundantním přenosem signálu mezi sítěmi MVB a CAN. Systém požární signalizace této německé firmy bude nasazen v projektu italského národního provozovatele železniční dopravy Trenitalia.

Navštivte nás na Eurasia Rail v Istanbulu AMiT, skupina „Transportation“, bude opět přítomná na 6. ročníku mezinárodní výstavy Eurasia Rail 2016 v Istanbulu, 3. – 5. března 2016, v hale 10, na stánku A1020. Eurasia Rail je 3. největší výstavou pro železniční a kolejová vozidla na světě. U této příležitosti Vás chceme pozvat k návštěvě naší expozice a nabídnout Vám možnost se dozvědět o našich technologických novinkách (např. pro informační systém pro cestující, palubní WiFi, TCN komunikace) stejně jako o AMiT komplexních technologických řešeních pro železniční kolejová vozidla. Srdečně vás zveme k návštěvě.

Krátké ohlédnutí za projekty v Rumunsku Dalšími úspěšně realizovanými projekty dodávek IP dohledového systému ACASYS VS do zahraničí jsou IP řešení plnohodnotné náhrady zpětných zrcátek rumunskému výrobci železničních vozidel Softronic. Tento jimi vybavil moderní elektrická hnací vozidla řady 480 – Transmontana a 4-vozové nízkopodlažní EMU jednotky označované Hyperion. Hyperion jednotky provozuje od druhé poloviny letošního roku na trase Craiova – Bukurešť – Constanta rumunský národní operátor CFR Călători. .

Diagnostická HMI v nových srbských vlakových soupravách EMU Od druhé poloviny loňského roku a s pokračováním v letošním roce je do ostrého provozu v Srbsku nasazováno 21 moderních čtyř-vozových nízkopodlažních jednotek FLIRT3 výrobce společnosti Stadler, které jsou vybaveny AMiT diagnostickými HMI. Tyto odolné panelové počítače řady APU se se starají o sbírání a zobrazování diagnostických dat vozidlových technologií celé vlakové soupravy. EMU jednotky v regionech přiléhajícím k Bělehradu provozuje srbský národní operátor Železnice Srbije.

AMiT hlasová komunikace v polských DMU-600 jednotkách V průběhu letošního roku byla dokončena dodávka AMiT IP řešení hlasové komunikace a tísňového volání do 4 nových vlakových jednotek DMU-600 (SA139 Link) polského výrobce kolejových vozidel PESA, do nichž jej integrovala polská společnost R&D PLUS. Tyto motorové DMU jednotky pro příměstskou a regionální dopravu nyní provozuje Koleje Wielkopolskie (KW), Poznań.

Pokračující úspěšná spolupráce v Turecku Do provozů v oblastech s teplým klimatem uspěly informační systém cestujících , IP dohledový a IP audio systémy , kterými turecký výrobce Durmazlar vybaví dalších 12 nízkopodlažních obousměrných tramvají Ipekbocegi (Silkworm). Tramvaje budou provozovány v západní části Turecka, ve městě Bursa.

Internet od AMiTu pro cestující v rychlících InterPanter Na domácí půdě se AMiT podařilo uspět u výrobce železničních a kolejových vozidel Škoda Transportation s nabídkou mobilního internetu pro cestující, pro 15 dálkových jednopodlažních elektrických souprav EMU (7Ev3), provozovaných Českými drahami. Navržené WiFi řešení umožňuje cestujícím spolehlivý přístup k internetu a současně propojení informačního systému cestujících napříč celou vlakovou soupravou.

AMiT v projektu vysokorychlostních vlaků do Kazachstánu Dalším projektem, kam se podařilo firmě AMiT prosadit, je projekt 603 širokorozchodných osobních vozů pro vysokorychlostní vlaky v Kazachstánu. Tyto realizuje španělský výrobce Patentes Talgo a bude provozovat Kazakhstan Temir Zholy (Kazašské dráhy). Předmětem zakázky je dodávka HMI displejů, které budou plnit úlohu řídicího počítače informačního systému vlakových souprav.

Další stopa elektroniky od AMiTu ve Finsku Nabídka AMiT produktů si našla cestu i do klimaticky náročných podmínek severní Evropy. Finský zhotovitel tramvají Transtech si do 40 nízkopodlažních tramvají řady ARTIC, které by měly brázdit ulice Helsinek, vybral naše audio a kamerové vybavení.

Další zajímavý projekt v Polsku IP dohledový systém a audio vybavení spolu s pohotovostními interkomy a diagnostickými HMI se prosadily u výrobce kolejových vozidel Stadler, který jimi vybavil 20 dvou-vozových souprav FLIRT3. Tyto soupravy provozuje společnost Łódzka Kolej Aglomeracyjna v Polsku.

Zájem o AMiT technologie v Polsku roste Za velmi významnou zmínku stojí dodávka AMiT řešení pro zaznamenávání a vyhodnocování brzdových stavů 20 osmi-vozových EMU jednotek FLIRT3. IP řešení zahrnuje kompletní diagnostiku brzdového systému a samostatnou ethernetovou komunikační infrastrukturu. Součástí dodávky jsou i panelové počítače HMI, které zobrazují provozní stavy těchto vlakových souprav. EMU soupravy realizuje konsorcium společností Stadler a Newag, a bude je provozovat polský národní dopravce PKP Intercity.

Tramvaje polského výrobce vybavené AMiT technologií V průběhu první poloviny letošního roku dosáhla společnost AMiT dalšího zajímavého úspěchu na poli dodávek elektroniky a řídicích systémů pro železniční a kolejová vozidla. V Polsku se prosadily HMI jednotky (panelové počítače) a I/O moduly (které jsou součástí nadřazeného řízení od Selectronu) osazené do 15 nových obousměrných tří-článkových tramvají Tramino Olsztyn domácího výrobce nízkopodlažních tramvají Solaris. Oficiální představení tramvají veřejnosti proběhlo v červnu v Olsztyni.

Asijská krasojízda AMiTu pokračuje Úspěšně započatá expanze naší elektroniky pro železniční kolejová vozidla na asijský trh si razí cestu další referenční dodávkou jednomu z nejvýznamnějším výrobcům kolejových vozidel v Japonsku. Jedná se o 56 kusů extrémně odolných panelových počítačů řady APU (HMI displeje podle UIC), kterými se vybaví nové vozové soupravy metra v Hong Kongu.

AMiT bude brázdit německé železnice Technicky špičkově vybavené moderní vlaky českého výrobce Škoda Transportation, označované „NIM Express“ (šesti vozová dvoupodlažní souprava typu Push-Pull) a provozované Deutsche Bahn (DB Regio), budou řízeny elektronikou AMIT a to včetně TCN.

AMiTu se podařilo získat referenční projekt na asijském trhu. Významný japonský výrobce použije panelové počítače řady APUxx pro projekt metra pro Indické Dílí.

PATENTES Talgo S.L. vybrala firmu AMiT jako dodavatele panelového počítače, který bude použit ve vlacích pro Mecca a Jeddah-Medina v Saúdské Arábii.

únor 2014 - CCTV pro ŽOS Vrútky, Slovakia
Kamerový dohledový systém pro nové motorové jednotky 861 Železnic Slovenské republiky.

více >>

 O NÁS  |  ŘEŠENÍ  |  PRODUKTY  |   AKTUÁLNĚ  |  REFERENCE  |  KONTAKT
Mapa webu

Facebook   Google+