Elektronika pro dopravu

Aktuálně

PF 2015 Děkujeme všem našim zaměstnancům, zákazníkům, partnerům a dodavatelům za skvělou celoroční spolupráci a podporu. Věříme, že i v nadcházejícím roce 2015 nám zachováte svou přízeň a sympatie.

Asijská krasojízda AMiTu pokračuje Úspěšně započatá expanze naší elektroniky pro železniční kolejová vozidla na asijský trh si razí cestu další referenční dodávkou jednomu z nejvýznamnějším výrobcům kolejových vozidel v Japonsku. Jedná se o 56 kusů extrémně odolných panelových počítačů řady APU (HMI displeje podle UIC), kterými se vybaví nové vozové soupravy metra v Hong Kongu.

AMiT bude brázdit německé železnice Technicky špičkově vybavené moderní vlaky českého výrobce Škoda Transportation, označované „NIM Express“ (šesti vozová dvoupodlažní souprava typu Push-Pull) a provozované Deutsche Bahn (DB Regio), budou řízeny elektronikou AMIT a to včetně TCN.

AMiTu se podařilo získat referenční projekt na asijském trhu. Významný japonský výrobce použije panelové počítače řady APUxx pro projekt metra pro Indické Dílí.

PATENTES Talgo S.L. vybrala firmu AMiT jako dodavatele panelového počítače, který bude použit ve vlacích pro Mecca a Jeddah-Medina v Saúdské Arábii.

únor 2014 - CCTV pro ŽOS Vrútky, Slovakia
Kamerový dohledový systém pro nové motorové jednotky 861 Železnic Slovenské republiky.

více >>

Výstavy a veletrhy

InnoTrans 2014
Berlín, Německo
 více >>


 

O NÁS  |  ŘEŠENÍ  |  PRODUKTY  |   AKTUÁLNĚ  |  REFERENCE  |  KONTAKT
Mapa webu

Facebook   Google+