Elektronika pro dopravu

Aktuálně

Pokračující úspěšná spolupráce v Turecku Do provozů v oblastech s teplým klimatem uspěly informační systém cestujících , IP dohledový a IP audio systémy , kterými turecký výrobce Durmazlar vybaví dalších 12 nízkopodlažních obousměrných tramvají Ipekbocegi (Silkworm). Tramvaje budou provozovány v západní části Turecka, ve městě Bursa.

Internet od AMiTu pro cestující v rychlících InterPanter Na domácí půdě se AMiT podařilo uspět u výrobce železničních a kolejových vozidel Škoda Transportation s nabídkou mobilního internetu pro cestující, pro 15 dálkových jednopodlažních elektrických souprav EMU (7Ev3), provozovaných Českými drahami. Navržené WiFi řešení umožňuje cestujícím spolehlivý přístup k internetu a současně propojení informačního systému cestujících napříč celou vlakovou soupravou.

AMiT v projektu vysokorychlostních vlaků do Kazachstánu Dalším projektem, kam se podařilo firmě AMiT prosadit, je projekt 603 širokorozchodných osobních vozů pro vysokorychlostní vlaky v Kazachstánu. Tyto realizuje španělský výrobce Patentes Talgo a bude provozovat Kazakhstan Temir Zholy (Kazašské dráhy). Předmětem zakázky je dodávka HMI displejů, které budou plnit úlohu řídicího počítače informačního systému vlakových souprav.

Další stopa elektroniky od AMiTu ve Finsku Nabídka AMiT produktů si našla cestu i do klimaticky náročných podmínek severní Evropy. Finský zhotovitel tramvají Transtech si do 40 nízkopodlažních tramvají řady ARTIC, které by měly brázdit ulice Helsinek, vybral naše audio a kamerové vybavení.

Další zajímavý projekt v Polsku IP dohledový systém a audio vybavení spolu s pohotovostními interkomy a diagnostickými HMI se prosadily u výrobce kolejových vozidel Stadler, který jimi vybavil 20 dvou-vozových souprav FLIRT3. Tyto soupravy provozuje společnost Łódzka Kolej Aglomeracyjna v Polsku.

Zájem o AMiT technologie v Polsku roste Za velmi významnou zmínku stojí dodávka AMiT řešení pro zaznamenávání a vyhodnocování brzdových stavů 20 osmi-vozových EMU jednotek FLIRT3. IP řešení zahrnuje kompletní diagnostiku brzdového systému a samostatnou ethernetovou komunikační infrastrukturu. Součástí dodávky jsou i panelové počítače HMI, které zobrazují provozní stavy těchto vlakových souprav. EMU soupravy realizuje konsorcium společností Stadler a Newag, a bude je provozovat polský národní dopravce PKP Intercity.

Tramvaje polského výrobce vybavené AMiT technologií V průběhu první poloviny letošního roku dosáhla společnost AMiT dalšího zajímavého úspěchu na poli dodávek elektroniky a řídicích systémů pro železniční a kolejová vozidla. V Polsku se prosadily HMI jednotky (panelové počítače) a I/O moduly (které jsou součástí nadřazeného řízení od Selectronu) osazené do 15 nových obousměrných tří-článkových tramvají Tramino Olsztyn domácího výrobce nízkopodlažních tramvají Solaris. Oficiální představení tramvají veřejnosti proběhlo v červnu v Olsztyni.

Asijská krasojízda AMiTu pokračuje Úspěšně započatá expanze naší elektroniky pro železniční kolejová vozidla na asijský trh si razí cestu další referenční dodávkou jednomu z nejvýznamnějším výrobcům kolejových vozidel v Japonsku. Jedná se o 56 kusů extrémně odolných panelových počítačů řady APU (HMI displeje podle UIC), kterými se vybaví nové vozové soupravy metra v Hong Kongu.

AMiT bude brázdit německé železnice Technicky špičkově vybavené moderní vlaky českého výrobce Škoda Transportation, označované „NIM Express“ (šesti vozová dvoupodlažní souprava typu Push-Pull) a provozované Deutsche Bahn (DB Regio), budou řízeny elektronikou AMIT a to včetně TCN.

AMiTu se podařilo získat referenční projekt na asijském trhu. Významný japonský výrobce použije panelové počítače řady APUxx pro projekt metra pro Indické Dílí.

PATENTES Talgo S.L. vybrala firmu AMiT jako dodavatele panelového počítače, který bude použit ve vlacích pro Mecca a Jeddah-Medina v Saúdské Arábii.

únor 2014 - CCTV pro ŽOS Vrútky, Slovakia
Kamerový dohledový systém pro nové motorové jednotky 861 Železnic Slovenské republiky.

více >>

 trako
O NÁS  |  ŘEŠENÍ  |  PRODUKTY  |   AKTUÁLNĚ  |  REFERENCE  |  KONTAKT
Mapa webu

Facebook   Google+