Elektronika pro dopravu

Aktuálně

Tramvaje polského výrobce vybavené AMiT technologií V průběhu první poloviny letošního roku dosáhla společnost AMiT dalšího zajímavého úspěchu na poli dodávek elektroniky a řídicích systémů pro železniční a kolejová vozidla. V Polsku se prosadily HMI jednotky (panelové počítače) a I/O moduly (které jsou součástí nadřazeného řízení od Selectronu) osazené do 15 nových obousměrných tří-článkových tramvají Tramino Olsztyn domácího výrobce nízkopodlažních tramvají Solaris. Oficiální představení tramvají veřejnosti proběhlo v červnu v Olsztyni.

Asijská krasojízda AMiTu pokračuje Úspěšně započatá expanze naší elektroniky pro železniční kolejová vozidla na asijský trh si razí cestu další referenční dodávkou jednomu z nejvýznamnějším výrobcům kolejových vozidel v Japonsku. Jedná se o 56 kusů extrémně odolných panelových počítačů řady APU (HMI displeje podle UIC), kterými se vybaví nové vozové soupravy metra v Hong Kongu.

AMiT bude brázdit německé železnice Technicky špičkově vybavené moderní vlaky českého výrobce Škoda Transportation, označované „NIM Express“ (šesti vozová dvoupodlažní souprava typu Push-Pull) a provozované Deutsche Bahn (DB Regio), budou řízeny elektronikou AMIT a to včetně TCN.

AMiTu se podařilo získat referenční projekt na asijském trhu. Významný japonský výrobce použije panelové počítače řady APUxx pro projekt metra pro Indické Dílí.

PATENTES Talgo S.L. vybrala firmu AMiT jako dodavatele panelového počítače, který bude použit ve vlacích pro Mecca a Jeddah-Medina v Saúdské Arábii.

únor 2014 - CCTV pro ŽOS Vrútky, Slovakia
Kamerový dohledový systém pro nové motorové jednotky 861 Železnic Slovenské republiky.

více >>

Výstavy a veletrhy

EurAsia Rail 2015
5. – 7. března 2015
Istanbul, Turecko
 více >>


 

O NÁS  |  ŘEŠENÍ  |  PRODUKTY  |   AKTUÁLNĚ  |  REFERENCE  |  KONTAKT
Mapa webu

Facebook   Google+